DESTINACE  CHORVATSKO

Chorvatsko je země s bohatou turistickou tradicí. Kromě fantastické krajiny a mořské nejvyšší kvality, má originální atmosféru Středomoří a slavný pohostinnost. Rodiny zejména jsou vítaným publikum v Chorvatsku. Ale i pro noční hlad, existuje několik možností.

Atrakce poblíž

Národní park Krka: Slavné vodopády Národního parku Krka jsou jen jednou z atrakcí, která dává vyniknout přírodu v oblasti přírodního parku: Nesčetné jezera, ostrovy, Kaskarden, kopce a stezky a pestrou flórou a faunou bude muset o nic méně než podávané po dobu pěti parků. Chcete-li nechat bohatství dalmatské přírody dřezu ve především uvolněná, měli byste se zúčastnit některého z výletů lodí a může být přes skálu na jednom z nejkrásnějších částí parku.

Národní park Kornati: Kornati jsou nejhustší souostroví ve Středozemí a byly položeny v roce 1980 jako národní park pod přísnou ochranou. Celkově je Národní park z 89 ostrovů, ostrůvků a skal. Největší je Kornat. Výletů na ostrovy Kornati je možné rezervovat od Murteru.

Šibenik: Středověké, hrdý město krále Krešimir "Šibenik" se nachází hned vedle Zadaru jedním z největších měst na severu Dalmácie. Zajišťuje pro kulturní nadšence mnoho muzeí, galerií a historických památek, jako jsou over Šibeniku vyzvednutý svaté Anny - tvrz z místních i Mihovil - tzv pevnost. Ve staré části města Šibenik tam jsou četné kostely, kláštery a paláce - magický dědictví tisíc let, významná historie. Jeden z těchto historických budov je chrám sv. Jacob je 100 let Doba výstavby je důkazem toho, jak důležitá víra pro obyvatele Šibeniku bylo a je. Katedrála patří do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kanál "Svetog Ante" Promenade: Šibenik Channel St. Anton je jedním z nejkrásnějších oblastí na pobřeží Jaderského moře a nádherné Seeeingang ve městě. Kromě přírodních krás, okamžitá žihadlo jedno oko a krásný panoramatický výhled na Šibenik, Šibenik souostroví a pevnost sv Nikola, jsou zde také mnoho kulturních památek a přírodních pokladů.